Spreaker Studio

1.6.7 için Android

Kendi podcastlerinizi kaydedin ve onları tüm dünyayla paylaşın

oy
0

26.7k

Bu uygulamayı oyla

Speaker Studio, Android cihazınızdan direk olarak kendi podcastlerinizi kaydetmek için ihtiyacınız olan bir uygulamadır. Kaydedildiklerinde, onları tüm Speaker Studio kullanıcılarıyla Internet üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu hizmet hem akıllı telefonlarda hem de web tarayıcılarında mevcuttur.

Bir podcast kaydetme zamanı geldiğinde, ilk yapmanız gereken şey hangi kategoriyi dahil etmek istediğinizi düşünmektir. Filmler hakkında mı konuşacaksınız? Bunun için bir kategori mevcut. Büyü bilimleri hakkında bir şov mu kaydetmek istiyorsunuz? Bunun için de var. Bu adım önemli; çünkü diğer kullanıcılar sizi bu şekilde bulur.

Uygulama, kaydınızı yapmanıza yardımcı olacak özelliklerle yüklü gelir. Örneğin, bir çok ses butonu alkış ya da kahkaha gibi efektleri eklemenize izin verir. Hatta farklı ses dosyalarıyla çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Speaker Studio sayesinde herhangi bir kullanıcının sesi dünyanın diğer köşesine taşınabilir. Podcast için iyi bir fikriniz ve bir de Android cihazınız varsa, yayınlamak için her şeye sahipsiniz demektir. Kim bilir, belki de sıradaki hit siz olacaksınız.
Gereksinimler

Android 4.0.3 veya daha üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X